Оксана Мерфенко (omurphenko) wrote,
Оксана Мерфенко
omurphenko

Бездомні блогери


Ось натрапила сьогодні в січневому номері Есквайра на статтю про бездомних блогерів. Схоже це модна тема, на заході про них багато писали минулого року, та я вперше зустріла.

Нічого дивного в тому що це цікавить немає: це можливість зазирнути в інший світ, такий дикий і водночас, від якого ніхто не застрахований. З того що цитували в статті, більш за все сподобалася така собі цілком благопристойна проте якоїсь поганої вдачі сімейка з трьома дітьми що бомжує в Північній Кароліні, США (батька звільнили з рекламного агентства), та юристка з Лондону, яку після двох років безробіття взагалі ніхто не хотів брати на роботу – будь яку, навіть некваліфіковану.

Ось дещо з блогу цієї бездомної юристки: «… я начинаю понимать, насколько мне необходимо рассказать кому-нибудь о том, что со мной происходит. Если бы у меня не было этого блога, в котором я могу поделиться хотя бы частью своих переживаний, не представляю, что бы со мной было.»

Все це в черговий раз навело мене на думку щодо сенсу ведення блогу. Мене переважно приваблюють саме інші, чужі мені світи – можливість безперешкодно зазирнути в них. Але навіщо самій писати?


Tags: цікаве
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments